دکمه موبایل منو

فهرست اخبار

اختصاص950میلیون تومان به مددجویان مناطق محروم استان
16 هزار و 847 خانوار مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در مناطق با ضریب محرومیت بالا قرار دارند که 954 میلیون و 667هزار تومان برای ارائه خدمت به ...
دهه فجر بهترین فرصت برای بیان خدمات نظام به مردم است
ایام‌الله دهه فجر بهترین فرصت برای بیان و بازگو کردن خدمات و دستاوردهای نظام و تبیین عملکرد و اقدامات دولت در زمینه‌های مختلف به مردم است.
پرداخت 54 میلیون تومان برای رفع سوءتغذیه مادران باردار و شیرده
43 مادر باردار و شیرده از سبد غذایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اعتبار 54 میلیون و 347 هزار تومان در 9 ماهه سال جاری بهره مند شدند.
افزایش 75درصدی کمک‌های مردمی در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
میزان کمک‌های مردمی به نیازمندان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 75 درصد رشد داشته اس...
5.6میلیارد تومان برای خدمات عمرانی مددجویان پرداخت شد /مقاوم‌سازی 280 مسکن مددجویی
هزار و 678 مورد خدمت عمرانی با اعتبار پنج میلیارد و 663 میلیون تومان در 9 ماه سال جاری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد.
پرداخت 1.9میلیارد تومان برای خدمات درمانی مددجویان
یک میلیارد و 970 میلیون تومان به منظور ارائه خدمات درمانی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه سال جاری پرداخت شد.
ارائه تسهیلات سربازی به 412 فرزند مددجوی کهگیلویه و بویراحمد
412 نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در سال جاری از تسهیلات سربازی این نهاد بهره مند شدند.
حمایت 6 هزار حامی از ایتام و فرزندان محسنین
شش هزار و 460 حامی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده دارند.
مستمری و یارانه مددجویان کمیته امداد متمرکز پرداخت می شود
مستمری و یارانه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد از دی ماه امسال به صورت متمرکز از طریق این نهاد پرداخت می شود.
اشتغال 34 مددجوی کهگیلویه و بویراحمد از منابع بانک تجارت
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد 34 طرح اشتغال با اعتبار 504 میلیون تومان با استفاده از تسهیلات بانک تجارت استان برای مددجویان این نهاد در 9 ماهه سال ج...
بیش از 50درصد مددجویان کمیته امداد زنان سرپرست خانوار هستند/اجرای 194 طرح اشتغال برای مددجویان زن سرپرست خانوار
بیش از 50 درصد از مددجویان کمیته امداد استان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند که از این تعداد 42 درصد به خاطر فوت سرپرست و باقی به دلیل طلاق، متراک...
427 خدمت حقوقی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد
427 خدمت حقوقی ازجمله پرونده کیفری، حقوقی، دادخواست، شکوائیه، دفاعیه و ... در 9 ماهه سال جاری به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد.
260 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان پرداخت شد
260 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی از منابع بانک رفاه کارگران به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه سال جاری پرداخت شد.
6میلیارد تومان برای مددجویان کمیته امداد در دهه فجر هزینه می شود
اعتبار در نظر گرفته شده برای برنامه های کمیته امداد در دهه فجر امسال 6 میلیارد و 131 میلیون تومان در قالب ارائه برنامه های مختلف برای مددجویان است.
ارائه خدمات فرهنگی به 4500مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی
چهار هزار و 573 نفر از مددجویان کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه سال جاری از خدمات فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.
بهره مندی 19هزار مددجو از خدمات آموزش خانواده
19 هزار و 201 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه سال جاری از خدمات آموزش خانواده این نهاد بهره مند شدند.
89 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان اجرا شد
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد 89 طرح اشتغال‌زایی از منابع بانک ملی برای افراد نیازمند و مددجویان تحت حمایت در 9‌ماهه سال جاری اجرا کرد.
25 میلیارد تومان وام به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
25 میلیارد تومان تسهیلات خودکفایی و قرض الحسنه کارگشایی از منابع صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری به مددجویان پرداخت شد.
بهره مندی 3هزار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از آموزش های فنی و حرفه ای
سه هزار و 111 مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در 9 ماهه سال جاری از دوره های آموزش فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
پرداخت 1.5 میلیارد تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان
یک میلیارد و583 میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی هزار و 613 خانوار از زنان سرپرست و مجریان طرح های‌ اشتغال کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در س...