دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۵۷
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۵۷۰۲۶
گزارشگر : ۶۷
به مناسبت هفته دولت

112 طرح اشتغال در شهرستان لنده افتتاح شد

(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۵۷

112 طرح اشتغال با اعتبار 17 میلیارد ریال در هفته دولت در شهرستان لنده به بهره برداری رسید.

مدیر کمیته امداد شهرستان لنده امروز ( 8 شهریور ماه) در مراسم افتتاحیه طرح‌های اشتغال‌زایی  که با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و فرمانداری لنده برگزار شد، شرحی از طرح های اشتغال کمیته امداد این شهرستان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بشیربصیری فرد،مدیر کمیته امداد شهرستان لنده از افتتاح 112 طرح اشتغال با اعتبار 17 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد و گفت: امروز  یک  طرح لبنیاتی با اعتبار 150 میلیون ریال به نمایندگی از 112 طرح اشتغال در شهرستان لنده به بهره برداری رسید.

وی گفت: ساخت ۱۳ واحد مسکن شهری و ۱۲ واحد مسکن روستایی، جذب ۴۵۱ حامی برای ایتام، اهداء ۵۳ مورد جهیزیه و ۱۵۴ مورد خدمات فرهنگی ازجمله خدمات ارائه شده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان است.

بصیری فرد از اعطاء 90 میلیون ریال کمک موردی به ۷۸ خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد و عنوان کرد: با هدف کمک به معیشت خانواده های تحت حمایت و رفع نیازهای اقتصادی و اشتغال آنها، در سال جاری 640 فقره وام قرض الحسنه پرداخت شده است.

وی با تأکید بر ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان افزود:امیدواریم این افراد با مهارت آموزی و فراهم شدن زمینه اشتغال به خودکفایی و اسقلال اقتصادی رسیده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شوند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۴۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید