دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۵۷۱۲۵
گزارشگر : ۶۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد:

66 فرزند مددجو از سربازی معاف شدند

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۳

66 فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در سال جاری از معافیت سربازی برخوردار شدند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد گزارشی از وضعیت معافیت سربازی فرزندان مددجوی تحت حمایت این نهاد ارایه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نظری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به بهره مندی 66 فرزند مددجو از معافیت سربازی در سال جاری ، گفت: معافیت فرزندان مددجو از خدمت سربازی با هدف کمک به امرار معاش و توانمندسازی خانواده های آنها انجام می شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته، 161فرزند مددجو از خدمت سربازی معاف شدند، افزود: مهمترین گروه‌های هدف کمیته امداد برای دریافت معافیت سربازی خانواده هایی هستند که سرپرست مرد فوت کرده یا والدین ازهم طلاق گرفته اند.

نظری با اعلام اینکه یک فرزند ذکورخانواده که دارای سه دختر باشد نیز مشمول معافیت سربازی می شود، ادامه داد: براساس طرح معافیت سربازی، در خانواده‌های زنان سرپرست خانوار تحت حمایت نیز یکی از فرزندان ذکور سالم بالای ۱۸سال از خدمت وظیفه عمومی معاف می شود.

وی عنوان کرد: با معافیت سربازی پسر زنان سرپرست خانوار، امکان کار و اشتغال برای خانواده های آنها فراهم شده  و موجب افزایش توان اقتصادی خانواده می شود.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۳۲۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید