دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۰۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۵۷۳۹۹
گزارشگر : ۶۷
از ابتدای امسال تاکنون؛

238 مددجوی گچسارانی وام اشتغال و کارگشایی دریافت‌کردند

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۰۰

238 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گچساران از ابتدای سال جاری تا کنون، بیش از 499 میلیون تومان وام اشتغال و کارگشایی دریافت‌کرده اند. ​

رئیس کمیته امدادشهرستان گچساران به تشریح عملکرد این نهاد در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد قربانی، رئیس کمیته امداد شهرستان گچساران با بیان اینکه از ابتدای سال جاری، 238 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان 499 میلیون و 582 هزار تومان، وام اشتغال و کارگشایی دریافت‌کرده اند، گفت: از این مبلغ، 323 میلیون و 582 هزار تومان به 90 مددجوی متقاضی وام اشتغال و 176 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به 148 مددجوی دیگر اعطاءشده‌است.

وی توانمند سازی خانوارهای مددجو با ایجاد اشتغال و خودکفایی آنها را یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد دانست که با توجه به ظرفیت مناطق و استعداد مددجویان در نقاط مختلف استان انجام‌می گیرد.

قربانی افزود: در مدت یاد شده 34 میلیون و 858 هزار تومان در بخش خدمات فرهنگی شامل اردوهای زیارتی، سیاحتی، آموزش خانواده، هزینه های جاری دانشجویی و دانش آموزی پرداخت‌شده‌است.

وی از جذب 418 میلیون و 572 هزار تومان کمک های مردمی و صدقات در شش ماهه نخست امسال خبر داد و عنوان کرد: در این مدت، به هزار و 664 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گچساران با مبلغ 146 میلیون و 158 هزار تومان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه‌شده‌است.

قربانی با بیان اینکه، 51 میلیون تومان به 17 نوعروس مددجو برای خرید جهیزیه پرداخت‌شده‌است، ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون، 37 میلیون و 890 هزار تومان کمک های مردمی به 279 مددجو اعطا شده‌است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۴۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید