دکمه موبایل منو

فهرست اخبار

حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از 31 هزار خانوار نیازمند
31 هزار و 477 خانوار با جمعیت 67 هزار 925 نفر تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند و در طول سال از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
737 میلیون تومان برای فعالیت‌های عمرانی مددجویان پرداخت شد
115 فعالیت عمرانی بااعتبار 737 میلیون و 500 هزار تومان در چهارماهه نخست سال جاری برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد انجام شد.
پرداخت 13 میلیون تومان به مادران باردار مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی
13 میلیون و 500 هزار تومان به تغذیه مادران باردار و شیرده نیازمند تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری اختصاص یافت.
بهره‌مندی 436 مددجوی کهگیلویه و بویراحمد از کمک‌هزینه ازدواج
436 نوعروس و داماد مددجو از کمک‌هزینه خرید جهیزیه و هدیه ازدواج کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال جاری تاکنون برخوردار شده‌اند.
2593 نفر از روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد شاغل می‌شوند
دو هزار و 593 نفر از روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد براساس قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری شاغل می‌شوند.
حمایت "عترت فاطمی" از 580 نفر از ایتام سادات کهگیلویه و بویراحمد
مؤسسه خیریه عترت فاطمی تهران 580 نفر از ایتام سادات و فرزندان محسنین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می‌کند.
باسواد شدن 96 نفر از مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
96 نفر از مددجویان معرفی‌شده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به نهضت سوادآموزی در سال گذشته باسواد شدند و کارنامه قبولی دریافت کردند.
همسرم به‌شرط شریک شدن در کار خیر مهریه‌اش را بخشید
صفر صفری مردی است که سال‌های عمر خود را برای تعلیم و آموزش فرزندان این مرزوبوم صرف کرده و امروز دستان پرمهرش نوازش گر کودکان یتیم کمیته امداد کهگیلویه...
ایجاد 762 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
762 طرح اشتغال‌زایی بااعتبار 14 میلیارد و 800 میلیون تومان از منابع بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد برای مددجویان کمیته امداد این استان اجرا می‌شود.
پرداخت 300 میلیون تومان بابت خسارت زلزله به مددجویان کمیته امداد
303 میلیون و 403 هزار تومان بابت خسارت زلزله به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از طرف بیمه آسیا پرداخت شد.
اختصاص 1.9میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
یک میلیارد و 900 میلیون تومان از منابع بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد این استان اختصا...
بهره‌مندی 470 مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی از آموزش‌ های اشتغال
470 نفر از مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بااعتبار 58 میلیون تومان در چهارماهه نخست سال جاری از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.
آدمی گر ایستد بر بام عشق, دست‌هایش تا خدا هم می‌رسد
جلالی به تبعیت از پدر کفالت یک کودک بی‌سرپرست را بر عهده گرفت و با پدر نذر کردند تا زمانی که زنده‌اند و می‌توانند، آن‌ها را حمایت کنند.
شیرینی زندگی مددجوی لنده ای با پخت شیرینی
مددجوی کارآفرین شهرستان لنده با دریافت وام از کمیته امداد و تولید شیرینی، فالوده و بستنی کام زندگی خود و خانواده‌اش را شیرین کرد.
مردم کهگیلویه و بویراحمد 671 میلیون تومان صدقه دادند
مردم نوع‌دوست استان کهگیلویه و بویراحمد 671 میلیون تومان صدقه در سه‌ماهه نخست سال جاری برای کمک به نیازمندان کمیته امداد پرداخت کردند.
معامله با خدا معامله پرسودی است
فاضل احمدی و همسرش زوج خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که سرپرستی 20 یتیم را بر عهده‌دارند و آرزو دارند تا زنده‌اند با اتکاء به ذات پروردگار ...
بهره مندی 1125 مددجوی کهگیلویه و بویراحمد از کمک‌های موردی
هزار و 125 نفر از مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سه‌ماهه نخست سال جاری از کمک‌های موردی این نهاد بهره‌مند شدند.
بهره‌مندی 8800 دانش‌آموز از خدمات کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
هشت هزار و 800 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد در طول سال بهره‌مند‌می شوند.
ورود 2 هزار خانوار جدید به چرخه حمایتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
دو هزار و 39 خانوار جدید به دلیل فوت، زندانی شدن، ازکارافتادگی و بیماری سرپرست در سه‌ماهه نخست سال جاری به چرخه حمایتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد...
استفاده از ظرفیت حجاج برای مشارکت در برنامه های کمیته امداد
حجاج کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند در حمایت از ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد و اختصاص قربانی و نذورات خود هم در مکه و هم در ایران به نیازمندان مش...