اخبار

رئیس کمیته امداد دیشموک:

پرداخت 88 مورد کمک هزینه ازدواج به مددجویان دیشموکی

پرداخت 88 مورد کمک هزینه ازدواج به مددجویان دیشموکی
88 مورد کمک هزینه ازدواج در قالب 58 مورد جهیزیه و 30 مورد هدیه به داماد با اعتبار 248 میلیون تومان در سال جاری به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد دیشموک پرداخت‌شد.

رئیس کمیته امداد دیشموک به تشریح گزارشی از عملکرد این اداره در حوزه‌های مختلف در سال جاری پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا ایزدی، رئیس کمیته امداد اداره دیشموک، گفت: یکی از فعالیت‌های شاخص ‏کمیته امداد به‌منظور ترویج ازدواج آسان بین جوانان، پرداخت کمک‌هزینه خرید جهیزیه و هدیه ازدواج به زوج‌های تحت حمایت است.

 وی به پرداخت 88 مورد کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه به زوج‌های تحت حمایت اشاره کرد و افزود: در این‌خصوص 58 مورد جهیزیه به نوعروسان و 30 مورد هدیه به داماد به زوج های تحت حمایت با اعتبار 248 میلیون تومان پرداخت‌شد.

ایزدی برگزاری دوره های آموزشی برای زوج های جوان را یکی دیگر از برنامه‌های کمیته امداد اعلام و اظهار‌کرد: این دوره‌ها در قالب مهارت‌های زندگی، آیین همسرداری، آموزش احکام و مسائل اعتقادی و شرعی برگزار می شود و هدف از این آموزش‌ها تحکیم بنیان خانواده و سلامت زندگی مشترک است.

رئیس کمیته امداد دیشموک از دیگر خدمات ارائه‌شده این اداره به مددجویان را پرداخت 9 میلیون و 300 هزار تومان موردی ویژه در سال جاری بیان‌کرد و افزود: 19 میلیون و 970 هزار تومان نیز برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان هزینه شده‌است.

انتهای پیام

 


۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۱۲۱
کد خبر : ۱۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید