اخبار

در هفته احسان و نیکوکاری:

31 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد سی سخت به بهره‌برداری رسید

31 واحد مسکن مددجویی کمیته امداد سی سخت به بهره‌برداری رسید
چهار واحد مسکن شهری و 27 مسکن روستایی جمعاً به تعداد 31 واحد بااعتبار یک میلیارد و 157 میلیون تومان در هفته احسان و نیکوکاری به مددجویان کمیته امداد سی سخت تحویل داده شد.

مراسم نمادین بهره‌برداری از یک واحد مسکن مددجویی به نمایندگی از 31 واحد با حضور مسئولان شهرستانی در روستای گندی خوری شهرستان دنا برگزار شد.
 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدی دانش‌آموز رئیس کمیته امداد اداره سی سخت گفت: در هفته احسان و نیکوکاری چهار واحد مسکن شهری و 27 مسکن روستایی جمعاً به تعداد 31 واحد بااعتبار یک میلیارد و 157 میلیون تومان به مددجویان تحویل داده شد.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات عمرانی و ایجاد سرپناه برای مددجویان یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های کاری در کمیته امداد است افزود: 38 مورد عملیات عمرانی ازجمله ساخت‌وساز مسکن شهری و روستایی, تعمیرات کلی و جزئی و هزینه انشعابات بااعتبار 117 میلیون و 726 هزار تومان به مددجویان در سال جاری ارائه شد. 
در ادامه حجه الاسلام مصباح نژاد امام‌جمعه سی سخت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امدادگران گفت: کمیته امداد کار چندین وزارت خانه و نهاد را در سرفصل تأمین مسکن نیازمندان، ایجاد اشتغال، بهداشت و درمان، آموزش، مشاوره و خدمات فرهنگی برای خانواده‌های جامعه هدف انجام می‌دهد و این قابل‌تقدیر است.
بهشتی فرماندار شهرستان دنا نیز در این مراسم ضمن تشکر و سپاس از خدمات امداد بیان کرد: ما در حوزه وزارت کشور آماده‌ایم تا هرگونه همکاری با کمیته امداد در زمینه واگذاری امتیازات آب، برق، گاز و صدور پروانه ساختمانی و در صورت نیاز واگذاری زمین جهت احداث مسکن نیازمندان داشته باشیم.
انتهای پیام

۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۱۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید