اخبار

کمک 402 میلیون تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین چرامی

کمک 402 میلیون تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین چرامی
رئیس کمیته امداد چرام گفت: حامیان طرح اکرام ایتام این شهرستان در سال جاری 402 میلیون و 372 هزار تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت خود کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرشید کریمی نسب، رئیس کمیته امداد چرام، بابیان اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین از مهم‌ترین برنامه‌های مشارکتی کمیته امداد برای حمایت از نیازمندان است، گفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین این شهرستان در سال جاری 402 میلیون و 372 هزار تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 438 حامی ایتام و فرزندان محسنین این اداره را حمایت می‌کنند، افزود: این حامیان نیکوکار از  249 نفر از ایتام و فرزندان محسنین این نهاد حمایت می‌کنند که از این تعداد 155 نفر از ایتام و 94 نفر از فرزندان محسنین هستند.
کریمی نسب بابیان اینکه طرح اکرام ایتام برای حمایت از فرزندان ایتام و طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند است که دارای سرپرست ناتوان، بیمار و ازکارافتاده هستند، تصریح کرد: از مردم خیر و نیکوکار دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در برنامه‌های کمیته امداد، این نهاد را در زمینه ارائه خدمت به نیازمندان یاری کنند.
 انتهای پیام


۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۸۵
کد خبر : ۱,۴۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید