اخبار

​اجرای 75 طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد پاتاوه

​اجرای 75 طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد پاتاوه
رئیس کمیته امداد پاتاوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 75 طرح خودکفایی بااعتبار یک میلیارد و 735 میلیون تومان برای مددجویان این اداره و اقشار نیازمند اجراشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جهانبخش بزرگ امید، رئیس کمیته امداد پاتاوه با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در سال جاری گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان با ایجاد اشتغال پایدار است که در این زمینه از ابتدای سال جاری تاکنون 75 فرصت شغلی بااعتبار یک میلیارد و 735 میلیون تومان برای مددجویان و اقشار نیازمند ایجادشده است.
وی بیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در زمینه اشتغال از فعالیت‌های کمیته امداد برای مددجویان است، اظهار کرد: در این زمینه 32 نفر از مددجویان بااعتبار 10 میلیون و 313 هزار تومان در دوره‌های آموزشی مهارت‌آموزی و پایدارسازی مشاغل در سال جاری شرکت کردند.
بزرگ امید پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی را یکی دیگر از برنامه‌های کمیته امداد پاتاوه در سال جاری اعلام کرد و افزود: در این زمینه 881 میلیون تومان تسهیلات به 244 نفر از مددجویان و سایر اقشار نیازمند به‌منظور حل مشکلات ضروری آن‌ها پرداخت‌شده است.
رئیس کمیته امداد پاتاوه با اشاره به اینکه 656 نفر از ایتام و فرزندان محسنین این نهاد از حمایت حامیان بهره‌مند هستند، گفت: حامیان نیکوکار در سال جاری 446 میلیون و 788 هزار تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند.
وی جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج پرداختی به زوج‌های جوان را 174 مورد بااعتبار 465 میلیون تومان  اعلام و تصریح کرد: پرداخت 1093 موردی ویژه با بیش از 128 میلیون تومان اعتبار از دیگر اقدامات کمیته امداد پاتاوه برای نیازمندان این نهاد است.
انتهای پیام

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۷۶
کد خبر : ۱,۴۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید