اخبار

12 هزار پاکت هدیه جشن نیکوکاری بین مدارس گچساران توزیع شد

12 هزار پاکت هدیه جشن نیکوکاری بین مدارس گچساران توزیع شد
مدیر کمیته امداد گچساران گفت: 12هزار پاکت هدیه جشن نیکوکاری برای جمع آوری کمک های دانش آموزان بین مدارس این شهرستان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد خادمی رئیس کمیته امداد گچساران در جلسه هماهنگی اجرای برنامه های جشن نیکوکاری در شهرستان، با بیان اینکه جشن نیکوکاری در روزهای  15، 16 و 17 اسفندماه در این شهرستان برگزار می‌شود گفت: به منظور جمع آوری کمک های دانش آموزان در مدارس گچساران و با هماهنگی اداره آموزش و پرورش 12 هزار پاکت جشن نیکوکاری در مدارس این شهرستان توزیع شد.
وی با اعلام اینکه امسال جشن نیکوکاری با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند با شعار "عیدی برای همه" همزمان با سراسر کشور در آستانه عید نوروز برگزار می شود، تصریح کرد: برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان تعداد 24 پایگاه ثابت و سیار در نقاط مختلف این شهرستان در نظر گرفته شده است که از این تعداد پایگاه دو مورد ثابت و شش مورد سیار بوده و 16 مورد نیز در مدارس شهرستان گچساران مستقر می شوند. 
خادمی با اشاره به اینکه تاکنون یک میلیون و 976 هزار تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری امسال جمع آوری شده است، گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در جشن نیکوکاری گچساران به زودی بین نیازمندان این شهرستان توزیع می شود. 
مدیر کمیته امداد گچساران یادآور شد: خیران و مردم نیکوکار این شهرستان در سال گذشته 24 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در جشن نیکوکاری برای کمک به نیازمندان مشارکت داشتند.
خادمی با بیان اینکه کمیته امداد گچساران از 2018 خانوار مددجو حمایت می کند، افزود: بیش از 550 دانش آموز یتیم 550 نفر دانش آموز یتیم و 662 فرزند محسنین تحت پوشش این اداره است و در این زمینه از مردم خیر و نیکوکار دعوت می کنیم تا مثل گذشته با حضور پرشور در برنامه های این نهاد ایتام و نیازمندان را یاری کنند.
انتهای پیام

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۷۹
کد خبر : ۱,۵۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید