اخبار

​ارائه 94 خدمت عمرانی به مددجویان منطقه یک یاسوج

​ارائه 94 خدمت عمرانی به مددجویان منطقه یک یاسوج
رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گفت: 94 خدمت عمرانی بااعتبار 457 میلیون و 300 هزار تومان از ابتدای سال گذشته تاکنون به مددجویان این اداره ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رئیس و کارکنان کمیته امداد منطقه یک یاسوج از روند احداث منازل مسکونی مددجویان این نهاد بازدید کردند.
مصیب حیدری، رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج، در حاشیه این بازدید گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 94 خدمت عمرانی ازجمله ساخت، خرید، تعمیر، تکمیل و بازسازی منازل مددجویی برای خانوارهای تحت حمایت انجام‌شده است.
وی بابیان اینکه ارائه خدمات عمرانی و ایجاد سرپناه و مسکن برای مددجویان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، افزود: در زمینه ارائه خدمات عمرانی به مددجویان در سال گذشته 457 میلیون و 300 هزار تومان هزینه شده است.
حیدری با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی به مناطق محروم‌تر و کمتر توسعه‌یافته در اولویت برنامه‌های کاری کمیته امداد است، گفت: در سال جاری بیش از 135 خدمت عمرانی در دستور کار کمیته امداد منطقه یک یاسوج قرار دارد که تعدادی از واحدهای مسکونی با مشارکت سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حال ساخت است.
انتهای پیام
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۹۰
کد خبر : ۱,۷۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید