اخبار

​ به همت کمیته امداد منطقه دو یاسوج؛

سفره افطاری برای 600 نفر از ایتام و نیازمندان گسترده شد

سفره افطاری برای 600 نفر از ایتام و نیازمندان گسترده شد
رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج گفت: با حضور 600 نفر از ایتام و نیازمندان تحت حمایت این نهاد سفره افطاری در حسینیه امام علی(ع) گسترده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حشمت اله عباسی، رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج، گفت : برپایی مراسم ضیافت افطاری ایتام و مددجویان نیازمند با مشارکت خیران نیکوکار یکی از برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان است.
وی بابیان اینکه تلاش ما امدادگران این است که در ماه مبارک رمضان با همکاری و همراهی خیران نیکوکار و سایر دستگاه‌های حمایتی خدمات مطلوب‌تری به جامعه مددجویی و نیازمندان با حفظ عزت‌نفس و کرامات انسانی آن‌ها ارائه دهیم، افزود: در همین زمینه و با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده توسط این نهاد و مشارکت خیران نیکوکارسفره آسمانی ضیافت افطاری با حضور 600 نفر از ایتام و نیازمندان کمیته امداد منطقه یک یاسوج در حسینیه امام علی(ع) برپا شد.
عباسی با اشاره به اینکه در زمینه برپایی این سفره افطاری هشت میلیون و 723 هزار تومان از محل کمک های خیران، هزینه شد، بیان کرد: هدف از برگزاری سفره افطاری و اطعام نیازمندان، تبعیت از سیره معصومین(ع) و تشویق و ترغیب مردم به حمایت از محرومان است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج تأکید کرد: مردم خیر و نیکوکار برای مشارکت در برنامه‌های کمیته امداد به‌خصوص در ماه مبارک رمضان می‌توانند به ادارات کمیته امداد مراجعه و یا با ارسال عدد یک و دو به سامانه 3000333374 برای حامی یابی و افطاری و اهداء نذورات و شماره‌گیری #074*8877* کمک‌های خود را به نیازمندان این نهاد اهداء کنند.
انتهای پیام
 

۴ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۸۹
کد خبر : ۱,۸۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید