اخبار

همایش روز دختر در کمیته امداد منطقه دو یاسوج برگزار شد

همایش روز دختر در کمیته امداد منطقه دو یاسوج برگزار شد
به مناسبت دهه کرامت، همایش روز دختر با حضور رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج، مدیرکل امور بانوان استانداری و کارشناس آموزش خانواده کمیته امداد استان و جمعی از مددجویان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حشمت‌الله عباسی، رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج ضمن تبریک دهه کرامت گفت: همایش روز دختر و جشن تکلیف 20 نفر از دختران تحت حمایت این نهاد با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری، کارشناس آموزش خانواده کمیته امداد استان و صد نفر از دختران مدد جوی تحت حمایت در محل مسجدالنبی مادوان علیا برگزار شد.
وی  با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان تحت حمایت است، افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی برای زوج‌های جوان، دانش آموزان و سایر مددجویان و برگزاری همایش‌ها و گردهمایی‌ها به مناسبت‌های مختلف به‌منظور بالا بردن توانمندی فکری و فرهنگی مددجویان ازجمله برنامه‌های فرهنگی این نهاد است.
 آذر صفایی نیا مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم به تشریح شیوه زندگانی حضرت معصومه (س) و نقش مهم و کلیدی زن در جامعه پرداخت و گفت: در رابطه با عفاف و حجاب به ایراد سخن پرداخت  و گفت: : یک زن مسلمان باید با الگوپذیری از بی‌بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) و دختران با الگوپذیری از حضرت فاطمه معصومه(س) با صبر و شکیبایی و تلاش و کوشش مسیر خود را در زندگی انتخاب و زندگی خود را به نحو مطلوب مدیریت کنند.
وی افزود:  رعایت عفاف و حجاب از ویژگی‌های یک دختر مسلمان است و دختران جامعه ما باید با تأسی گرفتن از فاطمه معصومه (س) در مقابل هجمه‌های فرهنگی دشمن بایستند.
شایسته ذکر است، در این مراسم، جشن عبادت 20 نفر از دخترانی که به سن تکلیف رسیده بودند برگزار و از دختران فعال و نمونه در عرصه‌های مختلف فرهنگی تجلیل شد و همچنین مسابقه فرهنگی بین دختران برگزار شد که به 15 نفر توسط مدیرکل امور بانوان استانداری و 10 نفر از آن‌ها نیز توسط کمیته امداد هدایایی اهداء شد.
انتهای پیام


۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
تعداد بازدید : ۷۹
کد خبر : ۱,۹۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید