اخبار

رئیس کمیته امداد لنده مطرح کرد

کمک 297 میلیون تومانی حامیان به ایتام لنده ای

کمک 297 میلیون تومانی حامیان به ایتام لنده ای
حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین شهرستان لنده 297 میلیون تومان به فرزندان تحت حمایت خود در سال گذشته کمک کردند.

رئیس کمیته امداد لنده گزارشی از عملکرد طرح‌ اکرام ایتام و محسنین این اداره در سال ۹۶ ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیرمحمود بصیری فرد، رئیس کمیته امداد لنده با بیان اینکه 224 یتیم و فرزندان محسنین از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند، گفت: حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین این شهرستان 297 میلیون تومان به فرزندان تحت حمایت خود در سال گذشته کمک کردند.
وی با اشاره به اینکه 280 حامی ایتام و فرزندان محسنین لنده ای را حمایت می‌کنند، افزود: طرح‌های اکرام ایتام و محسنین از مهم‌ترین طرح‌های کمیته امداد جهت جلب و توسعه مشارکت‌های مردمی در زمینه کمک به نیازمندان این نهاد است.
بصیری فرد با بیان اینکه طرح اکرام ایتام با تأسی از سیره ائمه معصومین (ع) بارویکرد ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و حفظ عزت‌نفس و رشد و تعالی فرزندانی که از نعمت پدر محروم مانده‌اند اجرا می‌شود تصریح کرد: طرح محسنین نیز برای فرزندان خانواده‌هایی اجرا می‌شود که سرپرست دارند ولی سرپرست آن‌ها توان تأمین معیشت خانواده را ندارد.
بصیری فرد با اشاره به اینکه حامیان برای خدمت‌رسانی به ایتام همکاری خوبی در سال با این نهاد دارند، گفت: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، از مردم خیر و نیکوکار شهرستان دعوت می‌کنیم تا با حضور در برنامه‌های کمیته امداد این نهاد را در زمینه حمایت از نیازمندان یاری کنند.

انتهای پیام۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۱۵۲
کد خبر : ۲۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید