اخبار

اجرای 250 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان باشتی

اجرای 250 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان باشتی
رئیس کمیته امداد باشت گفت: ۲۵۰ طرح اشتغال‌زایی در زمینه‌های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی و خدماتی از سال گذشته تاکنون برای مددجویان این نهاد اجراشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید عبدالحمید ولی پور، رئیس کمیته امداد باشت، بابیان اینکه توانمندی مددجویان با ایجاد اشتغال یکی از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های این نهاد است، گفت: ۲۵۰ طرح اشتغال‌زایی در زمینه‌های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی و خدماتی از سال گذشته تاکنون برای مددجویان این شهرستان اجراشده است.
وی با اشاره به اینکه درزمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان شهرستان باشت از سال گذشته تاکنون، چهار میلیارد و 53 میلیون تومان تسهیلات پرداخت‌شده است، افزود: از مجموع تسهیلات اشتغال پرداختی به مددجویان، سه میلیارد و 309 میلیون تومان آن تسهیلات بانکی و مابقی تسهیلات امدادی است.
ولی پور بابیان اینکه این میزان اعتبار در قالب تسهیلات مشاغل خانگی و خودکفایی به مددجویان این شهرستان پرداخت‌شده، اظهار کرد: سهم اشتغال امسال شهرستان باشت 370 میلیون تومان در قالب اجرای ۲۱ طرح است.
وی برگزاری دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای برای مددجویان را از دیگر برنامه‌های حوزه اشتغال کمیته امداد اعلام و تصریح کرد: ۳۲۱ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان باشت از سال گذشته تاکنون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را فراگرفتند.
شایسته ذکر است بیش از دو هزار خانوار در شهرستان باشت تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان هستند و از خدمات مختلف این نهاد در طول سال بهره‌مند‌می شوند. 
انتهای پیام


۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۲,۰۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید