اخبار

رئیس کمیته امداد دیشموک:

496 میلیون تومان به خدمات عمرانی مددجویان دیشموک اختصاص یافت

496 میلیون تومان به خدمات عمرانی مددجویان دیشموک اختصاص یافت
496 میلیون تومان در زمینه ارائه 49 مورد خدمت عمرانی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دیشموک از ابتدای سال گذشته تاکنون پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد دیشموک گزارشی از عملکرد خدمات عمرانی انجام‌شده برای مددجویان این اداره ارائه داد. 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا ایزدی، رئیس کمیته امداد دیشموک گفت: 34 مورد خدمت عمرانی از ابتدای سال گذشته تاکنون برای مددجویان تحت حمایت انجام‌شده که در این زمینه496میلیون تومان هزینه شده است.

وی ایجاد سرپناهی امن برای مددجویان و تأمین مسکن مددجویی را یکی از رسالت‌های اساسی کمیته امداد اعلام کرد و افزود: در این زمینه ساخت 12 واحد منزل مسکونی روستایی بااعتبار 180 میلیون تومان و 4 واحد منزل مسکونی شهری به ارزش صد میلیون تومان از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد دیشموک برای مددجویان است.

ایزدی با بیان اینکه ساخت‌وساز و تعمیر سرویس‌های بهداشتی ازجمله خدمات قابل‌توجه کمیته امداد در زمینه حمایت از مددجویان است، اظهار کرد: به همین منظور 18 سرویس بهداشتی با اعتبار 216میلیون تومان از ابتدای سال گذشته تاکنون برای مددجویان دیشموکی تعمیر، بازسازی و احداث شد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در زمینه خدمات عمرانی برای مددجویان فعالیت‌های خوبی انجام داده است، گفت: امیدواریم با حمایت مردم نیکوکار و خیران بتوانیم اقدامات مؤثرتری در حوزه مسکن نیازمندان انجام دهیم.

انتهای پیام


 

 

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱
تعداد بازدید : ۱۳۳
کد خبر : ۲۶۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید