اخبار

در همایش زکات شهرستان دنا مطرح شد

جمع‌آوری 196 میلیون تومان زکات در شهرستان دنا

جمع‌آوری 196 میلیون تومان زکات در شهرستان دنا
196 میلیون تومان زکات در سال گذشته در شهرستان دنا جمع‌آوری شد که 57 میلیون تومان از این مبلغ زکات فطریه، عام، سادات و کفارات بوده است.

همایش زکات شهرستان دنا با حضور اعضای شورای زکات این شهرستان برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدی دانش‌آموز، رئیس کمیته امداد اداره سی سخت گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و آگاه‌سازی مردم در خصوص فرهنگ زکات 196 میلیون تومان زکات واجب، مستحبی، فطریه و کفارات در سال گذشته در شهرستان دنا جمع‌آوری شد که 57 میلیون تومان از این مبلغ زکات فطریه، عام، سادات و کفارات بوده است.
وی به برنامه‌های کمیته امداد اداره سی سخت در خصوص زکات و شناسنامه‌های توزیع‌شده زکات بین پرداخت‌کنندگان زکات و زکات فطریه اشاره کرد و افزود: از عاملین زکات و اعضای شورای زکات انتظار داریم تا باحساسیت بیشتر این فریضه‌ی واجب الهی را پیگیری، ترویج و تبلیغ کنند.
حجه الاسلام ناصر مصباح نژاد امام‌جمعه سی سخت ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امداد اداره سی سخت در خصوص خدمت‌رسانی به نیازمندان اثرات و برکات پرداخت زکات و عدم پرداخت آن در جامعه را تشریح کرد.
وی با ذکر حدیثی از امام صادق (ع) بیان کرد: خداوند متعال به برکت کسانی که زکات می‌دهند بلاها را از جامعه دفع می‌کند و پرداخت زکات صیانت از اموال اغنیا است.

انتهای خبر۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۱۱۱
کد خبر : ۳۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید