اخبار

رئیس کمیته امداد لنده مطرح کرد

برپایی سفره افطاری برای 400 نفر از ایتام و نیازمندان لنده ای

برپایی سفره افطاری برای 400 نفر از ایتام و نیازمندان لنده ای
400 نفر از ایتام و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد لنده با برپایی سفره‌های افطاری با مشارکت دفتر آستان قدس رضوی اطعام شدند.

ضیافت افطاری ایتام لنده ای با مشارکت خیران و دفتر آستان قدس رضوی برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر محمود بصیری فرد، رئیس کمیته امداد لنده گفت: هم‌زمان با ماه مبارک رمضان سفره‌های افطاری برای ایتام و نیازمندان با مشارکت خیران و نیکوکاران برپا می‌شود.
وی به برپایی ضیافت افطاری 400 نفری نیازمندان لنده ای اشاره کرد و افزود: هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام از پانزدهم رمضان هم‌زمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) آغاز و تا ۲۱رمضان روز شهادت امام علی (ع) ادامه دارد.
بصیری فرد تصریح کرد: رمضان ماه میهمانی خداست و تلاش ما امداد گران این است که در این ماه مبارک با همکاری خیران خدمات مطلوب‌تری به مددجویان و نیازمندان ارائه دهیم.
وی با بیان اینکه از دیگر برنامه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان سرکشی از خانواده‌های ایتام و نیازمندان با حضور مسئولان در قالب طرح مفتاح الجنه است، یادآور شد: در همین زمینه از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون از 15 خانوار از بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت بازدید و هدایایی از طرف مسئولان دعوت‌شده به آن‌ها تقدیم شد. 
بصیری فرد از مردم نیکوکار دعوت کرد تا با شرکت در برنامه‌های کمیته امداد به‌خصوص در ماه مبارک رمضان، نیازمندان این نهاد را یاری کنند.

انتهای پیام


۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۱۶۴
کد خبر : ۳۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید