اخبار

اجرای 187 طرح اشتغال زایی برای مددجویان چرامی

اجرای 187 طرح اشتغال زایی برای مددجویان چرامی
187 طرح اشتغال با اعتبار سه میلیارد و 468 میلیون تومان در 9 ماهه سال جاری برای مددجویان کمیته امداد چرام اجرا شد.

رئیس کمیته امداد چرام گزارشی از وضعیت طرح های اشتغال اجرا شده مددجویان این نهاد در سال جاری ارائه کرد. 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرشید کریمی نسب، رئیس کمیته امداد چرام، با بیان اینکه اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند، از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، گفت: 187 طرح اشتغال‌زایی با اعتبار سه میلیارد و 468میلیون تومان در 9 ماهه سال جاری برای مددجویان کمیته امداد چرام اجرا شد.
وی با اشاره به اینکه 139 میلیون تومان از منابع امدادی و دو میلیارد و 159 میلیون تومان از منابع بانکی برای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان در سال جاری هزینه شده است، افزود:طرح‌های اجراشده مددجویان بیشتر در زمینه‌های کشاورزی، دامداری، صنفی صنعتی و خدماتی است.

کریمی نسب با تأکید بر ضرورت توجه به بحث اشتغال نیازمندان و مددجویان تحت حمایت، خاطرنشان کرد: سقف تسهیلات پرداختی به این افراد برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی 20 تا 40 میلیون تومان است.

رئیس کمیته امداد چرام شناسایی استعدادها، مشاوره‌های شغلی، آموزش مهارت‌های شغلی، تمهیدات بازاریابی محصولات و نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال را از مهم‌ترین اقدامات حوزه اشتغال این نهاد اعلام کرد و گفت: اجرای این برنامه‌ها در موفقیت و پایداری طرح‌های اشتغال مددجویان این نهاد بسیار مؤثر است.

شایسته ذکر است، دو هزار و 463 خانوار با جمعیت پنج هزار و 968 نفر تحت حمایت کمیته امداد چرام هستند و از خدمات مختلف این نهاد در سال بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام


۲۵ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹
تعداد بازدید : ۱۲۹
کد خبر : ۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید