اخبار

در چهارماهه نخست سال جاری محقق شد

پرداخت 536 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان چیتاب

پرداخت 536 میلیون تومان تسهیلات به مددجویان چیتاب
38 مورد تسهیلات خودکفایی و قرض‌الحسنه کارگشایی بااعتبار 536 میلیون تومان در چهارماهه نخست سال جاری به مددجویان چیتاب پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد چیتاب گزارشی از تسهیلات پرداختی به مددجویان این اداره در سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهمن دوستی، رئیس کمیته امداد چیتاب، بابیان اینکه توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است، گفت: 852 خانوار با جمعیت هزار و 800 نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد چیتاب بهره‌مند هستند.
وی با اشاره به اینکه 38 مورد تسهیلات خودکفایی و قرض‌الحسنه کارگشایی بااعتبار 536 میلیون تومان در چهارماهه نخست سال جاری به مددجویان پرداخت شد، افزود: در این زمینه 18مورد تسهیلات اشتغال‌زایی بااعتبار 350 میلیون تومان برای اجرای طرح‌های اشتغال ازجمله کشاورزی، دام‌پروری، صنفی صنعتی و خدماتی به متقاضیان پرداخت شد.
دوستی تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت‌شده به مددجویان در چهارماهه سال جاری را 20مورد اعلام و بیان کرد: در این خصوص 186میلیون تومان تسهیلات کارگشایی برای حل مشکلات ضروری مددجویان پرداخت شد.
رئیس کمیته امداد چیتاب تصریح کرد: امید است که با پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان زمینه توانمندی آنان فراهم‌شده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج و افراد نیازمند پشت نوبت جایگزین آن‌ها شوند.
انتهای پیام
۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹
تعداد بازدید : ۱۲۲
کد خبر : ۴۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید