اخبار

رئیس کمیته امداد لوداب خبر داد

کمک 77 میلیون تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین لودابی

کمک 77 میلیون تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین لودابی
حامیان طرح اکرام ایتام 77میلیون و 543 هزار تومان در چهارماهه نخست سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد لوداب کمک کردند.

رئیس کمیته امداد لوداب گزارشی از عملکرد این اداره در چهارماهه سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله لطیف پور، رئیس اداره لوداب، با اشاره به اینکه این نهاد برای خدمت‌رسانی به نیازمندان بناشده و امید است که همه با تلاش و کوشش به‌منظور رفع فقر از جامعه گام برداریم، گفت: 9 هزار و 613 نفر از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند که در چهارماهه نخست سال جاری 281 میلیون و 433 هزار تومان به آن‌ها کمک‌معیشت پرداخت‌شده است.
وی با اشاره به اینکه 163 یتیم و 891 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد لوداب هستند ، گفت: تعداد 228 حامی 109 نفر از ایتام و 153 نفر از فرزندان محسنین این نهاد را حمایت می‌کنند و در چهارماهه سال جاری 77 میلیون و 543 هزار تومان به آن‌ها کمک کرده‌اند.
لطیف پور بابیان اینکه کمک به خودکفایی و اشتغال افراد تحت حمایت یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است افزود: در این خصوص 19 مورد تسهیلات خودکفایی بااعتبار 61 میلیون تومان در چهارماهه نخست سال جاری در زمینه‌های صنفی صنعتی، دام‌پروری و کشاورزی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد.
وی جهیزیه پرداختی به نوعروسان را 24 مورد بااعتبار 84 میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: در همین زمینه 20 مورد هدیه به داماد بااعتبار 30 میلیون تومان پرداخت‌شده است.
رئیس کمیته امداد لوداب پرداخت 10 میلیون تومان کمک‌هزینه تعمیر مسکن، توزیع 53 دستگاه یخچال و آبگرمکن  به ارزش 36 میلیون و 750 هزار تومان، ارائه آموزش خانواده به 32 خانوار بااعتبار سه میلیون و 200 هزار تومان و سایر خدمات فرهنگی را از دیگر برنامه‌های چهارماهه این نهاد برای مددجویان اعلام کرد.

انتهای پیام


 
۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۱۲۶
کد خبر : ۵۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید