اخبار

در چهارماهه نخست سال جاری انجام شد

پرداخت 77 مورد تسهیلات خودکفایی به مددجویان منطقه یک یاسوج

پرداخت 77 مورد تسهیلات خودکفایی به مددجویان منطقه یک یاسوج
77مورد تسهیلات خودکفایی بااعتبار یک میلیارد و 531 میلیون تومان در چهارماهه نخست سال جاری به اقشار نیازمند و مددجویان کمیته امداد منطقه یک یاسوج پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج گزارشی از عملکرد این اداره در چهارماهه نخست سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد قبادپور، رئیس کمیته امداد منطقه یک یاسوج با اشاره به اینکه سه هزار و 582 خانوار با جمعیت هفت هزار و465 نفر تحت حمایت این اداره هستند، گفت: از این تعداد سه هزار و 177 خانوار به تعداد شش هزار و 250 نفر کمک‌معیشت بگیر هستند که در چهارماهه نخست سال جاری دو میلیارد و 184 میلیون تومان به آن‌ها کمک‌معیشت پرداخت‌شده است.
وی با اشاره به اینکه خودکفایی و توانمندسازی مددجویان با ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد است، تصریح کرد: در این زمینه 77 طرح اشتغال‌زایی بااعتبار یک میلیارد و 531 میلیون تومان از محل منابع امدادی و بانکی در زمینه‌های دامداری، زنبورداری، گاوداری، صنفی صنعتی و کشاورزی برای مددجویان در سال جاری اجراشده است.
قبادپور تعداد مددجویان پشت نوبت دریافت تسهیلات اشتغال را صد نفر اعلام و بیان کرد: شناسایی استعدادها، مشاوره‌های شغلی، آموزش مهارت‌ها، بازاریابی محصولات و نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال از مهم‌ترین اقدامات حوزه اشتغال این نهاد است.
 وی بابیان اینکه از دیگر خدمات ارائه‌شده به مددجویان در سال جاری پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ضروری است، گفت: 27 مورد تسهیلات ضروری بااعتبار 130 میلیون تومان و مددجویان و اقشار نیازمند پرداخت شد.
انتهای پیام

۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۱۵۸
کد خبر : ۵۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید