اخبار

در پنجمین روز از دهه فجر محقق شد؛

بهره‌برداری از 300 طرح کمیته امداد لنده

بهره‌برداری از 300 طرح کمیته امداد لنده
300 طرح اشتغال و مسکن کمیته امداد اداره لنده بااعتبار پنج میلیارد و 117 میلیون تومان در پنجمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.

طرح‌های اشتغال و مسکن کمیته امداد اداره لنده با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و بهره‌برداری رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر محمود بصیری فرد، رئیس کمیته امداد اداره لنده، در مراسم افتتاحیه طرح‌های کمیته امداد گفت: 300طرح اشتغال و مسکن کمیته امداد لنده با اعتبار پنج میلیارد و 117 میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد را ارائه خدمات عمرانی به مددجویان اعلام و بیان کرد: خدمات عمرانی ارائه‌شده به مددجویان شامل ساخت‌وساز مسکن مددجویی، مقاوم‌سازی و بهسازی و تعمیرات کلی و جزئی مسکن مددجویی است.

بصیری فرد به طرح‌های اجرایی کمیته امداد لنده در دهه فجر اشاره کرد و افزود: یک باب مسکن مددجویی به نمایندگی از 32 مسکن شهری و روستایی بااعتبار 518 میلیون تومان به بهره داری رسید و به مددجو تحویل داده شد.

وی بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان یکی از مهم‌ترین سیاست‌های کمیته امداد است، اظهار کرد: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی برای مددجویان یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های این نهاد در زمینه توانمندی مددجویان است.

 بصیری فرد به افتتاح طرح اشتغال مددجویی چاپخانه دیجیتال و چاپ بنر با اعتبار 20 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: این طرح به نمایندگی از 268 طرح اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد لنده با اعتبار چهار میلیارد و 537 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.  

انتهای پیام


۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲۴۱
کد خبر : ۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید