اخبار

در 11 ماهه سال جاری محقق شد؛

پرداخت 430 مورد تسهیلات به مددجویان کمیته امداد دیشموک

پرداخت 430 مورد تسهیلات به مددجویان کمیته امداد دیشموک
431 مورد تسهیلات خودکفایی و قرض‌الحسنه بااعتبار دو میلیارد و 523 میلیون تومان در 11ماهه سال جاری به مددجویان کمیته امداد دیشموک پرداخت شد.

رئیس کمیته امداد دیشموک گزارشی از تسهیلات پرداختی به مددجویان این اداره در 11ماهه سال جاری ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا ایزدی رئیس کمیته امداد اداره دیشموک با بیان اینکه هزار و 731 خانوار با جمعیت چهار هزار و 936 نفر از خدمات حمایتی کمیته امداد دیشموک بهره‌مند هستند، گفت: ، هدف ما ارائه خدمت به قشر محروم و نیازمند جامعه است و در این زمینه از هیچ خدمتی دریغ نمی‌کنیم.

وی بابیان اینکه توانمندسازی و کمک به اشتغال مددجویان یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است افزود: ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی برای ایجاد طرح‌های اشتغال یکی از راهکارهای کمیته امداد در این زمینه است.

ایزدی به پرداخت 431 مورد تسهیلات خودکفایی و قرض‌الحسنه بااعتبار دو میلیارد و 523 میلیون تومان در 11ماهه سال جاری به مددجویان کمیته امداد دیشموک اشاره کرد و گفت:  82 مورد تسهیلات خودکفایی بااعتبار یک میلیارد و 790 میلیون تومان برای اجرای طرح‌های اشتغال شامل دامداری، زنبورداری، گاوداری، صنفی صنعتی و کشاورزی به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد.

وی تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی پرداخت‌شده به مددجویان در سال جاری را 349 مورد اعلام و بیان کرد: تسهیلات کارگشایی برای حل مشکلات ضروری مددجویان ازجمله درمان، تحصیل، مسکن، ازدواج و معیشت پرداخت می‌شود که در این زمینه 944 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام


۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲
تعداد بازدید : ۲۰۸
کد خبر : ۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید