دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۳۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۵۷۱۹۵
گزارشگر : ۶۷
از ابتدای امسال محقق شد

بهره‌برداری از 110 طرح اشتغال در شهرستان کهگیلویه

(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۳۳

110 طرح اشتغال با اعتبار یک میلیارد و 680 میلیون تومان از ابتدای سال جاری در شهرستان کهگیلویه به بهره برداری رسیده‌است.

مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه ( 13شهریور ماه96 ) در مراسم افتتاحیه طرح اشتغال زایی خیاطی که به مناسبت دهه امامت و ولایت با حضور معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و فرمانداری کهگیلویه برگزار شد، شرحی از طرح های اشتغال کمیته امداد این شهرستان ارائه‌داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امراله فروزنده،مدیر کمیته امداد شهرستان کهگیلویه از افتتاح 110 طرح اشتغال با اعتبار یک میلیارد و 680 میلیون تومان از ابتدای سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح ها در بخش های مختلف دامداری، دامپروری، کشاورزی و خدماتی بوده ا‌ست.

وی با جذب اعتبارات کمیته امداد شهرستان کهگیلویه را در سال جاری مناسب ارزیابی کرد و ادامه داد:  ساخت یک واحد مسکن شهری و 35 واحد  مسکن روستایی ،انجام 40 مورد تعمیرات کلی و جزیی منازل مددجویی، از جمله اقدامات این نهاد در حوزه مسکن مددجویان بوده‌است.

فروزنده از پرداخت 964 میلیون تومان کمک هزینه خرید جهیزیه به 291 نوعروس مددجو خبرداد و گفت: در این مدت 291 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به 194 پسر مددجو پرداخت شده‌است.

وی مبلغ پرداختی کمک هزینه خرید جهیزیه به هر نوعروس تحت حمایت کمیته امداد را سه میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: مبلغ هدیه شده به هر داماد تحت حمایت نیز یک میلیون و 500 هزار تومان است.

فروزنده اعلام کرد: با هدف کمک به معیشت خانوارهای تحت حمایت و رفع نیازهای اقتصادی و اشتغال آنها، در سال جاری هزار و 392  فقره وام کارگشایی به مبلغ سه میلیارد و 48 میلیون تومان پرداخت شده‌است.

 وی با تأکید به ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان افزود:امیدواریم این افراد با مهارت آموزی و فراهم شدن زمینه اشتغال به خودکفایی و اسقلال اقتصادی رسیده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شوند.

انتهای پیام

 


تعداد بازدید : ۳۴۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید