دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۵۷۲۰۲
گزارشگر : ۶۷
مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد خبرداد

پرداخت وام اشتغال و کارگشایی به 95 مددجو

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۴۶

95 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در دهه امامت و ولایت از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت وام اشتغال و کارگشایی دریافت می‌کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان در بازدید از طرح های اشتغال به تشریح گزارشی از فعالیت های این نهاد در دهه امامت و ولایت پرداخت.

به گزارش سایت خبری امداد، فرید محبی، مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دهه امامت و ولایت به 95 مددجوی واجدالشرایط  تحت حمایت این نهاد وام اشتغال و کارگشایی پرداخت می شود ، گفت: اعتبار این تعداد وام 560 میلیون تومان است.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ده وام 20 میلیون تومانی در بخش اشتغال با مجموع اعتبار 200 میلیون تومان پرداخت می‌شود گفت: 90 وام چهار میلیون تومانی نیز با مجموع اعتبار 360 میلیون تومان در بخش کارگشایی پرداخت می‌شود.

وی با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون  پنج هزار و 31 فقره وام اشتغال و کارگشایی از محل صندوق امداد ولایت به نیازمندان و مددجویان متقاضی پرداخت شده است افزود:  در مجموع در این مدت 16 میلیارد و 108 میلیون تومان وام پرداخت شده است.

محبی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات صندوق امداد ولایت  به صورت قرض الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان انجام می شود، افزود: هر شعبه از صندوق قرض الحسنه کمیته امداد مانند شعب بانک‌های متصل به شبکه شتاب، همه خدمات متداول در شبکه بانکی کشور را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

 انتهای پیام

 


تعداد بازدید : ۹۹۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید