دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۳:۱۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۵۷۲۵۷
گزارشگر : ۶۷
مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد:

10 هزار دانش‌آموز و دانشجوی مددجو منتظر حمایت نیکوکاران

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۱۰

با نزدیک شدن به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها هشت هزار دانش آموز و دو هزار دانشجو تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد و نیازمند چشم انتظار حمایت خیران و نیکوکاران هستند.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در جلسه هماهنگی برگزاری جشن عاطفه هابه تشریح گزارشی از برگزاری این جشن در استان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرید محبی، مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد، با بیان اینکه 10 هزار دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان چشم انتظار حمایتهای خیران هستند، افزود: این جشن در استان همزمان با سراسر کشور در بیست و سوم شهریورماه در پایگاههای مرکزی کمیته امداد و مرحله دوم آن در نوزدهم مهرماه در تمامی مدارس ، مساجد و مراکز نیکوکاری استان برگزارمی‌شود.

محبی یکی از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها را ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی در دانش آموزان عنوان کرد و ادامه داد: برگزاری جشن عاطفه ها موجب می شود که دانش آموزان بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش دیده و به انجام امور خیر تشویق شوند.

وی با اشاره به اینکه مراسم جشن عاطفه ها با مشارکت سازمان صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد برگزار می شود، ادامه داد: 606 پایگاه ثابت و سیار شامل مساجد، و مدارس کار جمع آوری کمکهای مردمی را انجام می دهند.

محبی یادآور شد: مردم خیر و نیکوکار سال گذشته مبلغ یک میلیارد و 12 میلیون تومان در جشن عاطفه ها به دانش آموزان نیازمند این نهاد کمک کردند که از این مبلغ، 70 میلیون تومان آن به صورت نقدی وما بقی به صورت کالا جمع آوری وتوزیع شده است.

وی با بیان اینکه مردم نیکوکار استان می توانند با شماره گیری تلفن همراه # 5 * 074* 8877* ، با وارد کردن مبلغ مورد نظر در جشن عاطفه ها شرکت کنند،عنوان کرد: شماره حساب 0102229056009 نزد بانک صادرات شعبه جمهوری آماده جمع آوری کمک های مردمی است.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۴۲۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید