دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۴۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۲۵۸۴
گزارشگر : ۹۴
از محل منابع صندوق امداد ولایت انجام شد

پرداخت 579 مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۴۶

579 مورد تسهیلات خوداشتغالی و کارگشایی از محل منابع صندوق امداد ولایت در سه‌ماهه اول سال جاری به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با عوامل صندوق امداد ولایت گزارشی از عملکرد این صندوق ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه579 مورد تسهیلات از محل منابع صندوق امداد ولایت در سال جاری به مددجویان این نهاد پرداخت شد، گفت: در این زمینه سه میلیارد و 936 میلیون تومان هزینه شده است.
وی با اشاره به اینکه توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت یکی از اساسی‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است، افزود: در این زمینه 115 مورد تسهیلات خودکفایی بااعتبار دو میلیارد و 173 میلیون تومان در سال جاری به مددجویان پرداخت شد.
محبی تسهیلات کارگشایی پرداخت‌شده از منابع صندوق امداد ولایت در سه‌ماهه سال جاری را 464 مورد اعلام و بیان کرد:  به همین منظور یک میلیارد و 763 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به‌منظور حل مشکلات ضروری مددجویان نیازمند به آن‌ها پرداخت شد.
وی با یادآوری اینکه سال گذشته 34 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی و کارگشایی از محل منابع صندوق امداد به مددجویان این نهاد پرداخت شد، تأکید کرد: از خیران و نیکوکاران انتظار داریم که با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت کمیته امداد یاری‌رسان نیازمندان این نهاد باشند.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید