دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۲۶۲۱
گزارشگر : ۹۴
از محل منابع بانک صادرات

1.9 میلیارد تومان به اشتغال مددجویان کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

(دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۳۵

یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری در بانک صادرات استان است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به‌منظور بررسی روند پرداخت تسهیلات به مددجویان این نهاد با معاونان بانک صادرات استان دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با تقدیر از همکاری بانک‌های عامل در زمینه ارائه تسهیلات اشتغال به معرفی‌شدگان این نهاد، گفت: از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه کشور در سال جاری یک میلیارد و 900 میلیون تومان سهم تسهیلات اشتغال مددجویان کمیته امداد در بانک صادرات استان است.
  وی با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و 265 میلیون تومان از محل بند ب تبصره 16 از سوی بانک صادرات به مددجویان پرداخت‌شده، افزود: از محل پرداخت این تسهیلات 77 طرح اشتغال مددجویی اجراشده است و 60 پرونده دیگر با اعتبار یک میلیارد و 254 میلیون تومان پشت نوبت دریافت تسهیلات بانک است.
محبی بابیان اینکه در خصوص روند پرداخت اقساط مددجویان مشکلی وجود ندارد خواهان همکاری بانک صادرات در خصوص پرونده‌های پشت نوبتی سال گذشته و جذب تسهیلات اشتغال سال جاری شد.
وی به پایداری و موفقیت طرح‌های اشتغال مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: طرح‌های ایجادشده مددجویان این نهاد  در استان از جایگاه خوبی برخوردارند که درنهایت منجر به استقلال و خودکفایی مددجویان و خروج آن‌ها از چرخه حمایتی خواهد شد.
محبی تأکید کرد: امید است با همکاری بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زائی به مددجویان کمیته امداد با سرعت بیشتری پیگیری شود.
جلیل رهنما رئیس حوزه بویراحمد و دنا بانک صادرات کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: با توجه به تغییرات اقتصادی کمک‌های کمیته امداد به‌تنهایی جوابگوی نیازمندان نیست و این امر همکاری بانک‌ها را در کنار خدمات کمیته امداد می‌طلبد.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۸۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید