دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۳۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۲۷۲۷
گزارشگر : ۹۴
معاون فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

اعزام 315 دختر مددجو به اردوهای زیارتی و سیاحتی

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۳۳

315 نفر از دختران مددجوی تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال جاری تاکنون به اردوهای زیارتی و سیاحتی اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از اردوهای زیارتی این نهاد در سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیدوار کاراندیش، معاون امور فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: یکی از رویکردهای مهم کمیته امداد تقویت و ارتقاء سطح معنوی و تحکیم بنیان خانواده های تحت حمایت است.
وی با اشاره به اینکه 315 نفر از دختران تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال جاری تاکنون به اردوهای زیارتی و سیاحتی اعزام شده اند، افزود: در این زمینه 139 میلیون تومان هزینه شده است.
کاراندیش با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون سه دوره اردو برای مددجویان این نهاد برگزار شده است، تصریح کرد: در دوره ی اول 160 نفر از دختران در آستانه ازدواج در یک اردوی ده روزه در ماه مبارک رمضان امسال به مشهد مقدس اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه در دوره دوم اردوها، 120 دختر دبیرستانی تحت حمایت به مشهد مقدس اعزام شدند، افزود: در دوره سوم نیز  یک اردوی سیاحتی به اصفهان برای 35 نفر از دختران مددجوی دوره راهنمایی و دبیرستان برگزار شد. 
کاراندیش با بیان اینکه برنامه های فرهنگی کمیته امداد با آموزه های دینی آمیخته شده و توجه به مسائل دینی و معنوی جزء افتخارات این نهاد است، گفت: هدف از برگزاری این اردوها غنی سازی اوقات فراغت، ایجاد نشاط و تقویت روحیه خودباوری بین مددجویان است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید