دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۱
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۲۷۹۰
گزارشگر : ۹۴
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

امضاء تفاهم‌نامه برای ساخت 800 واحد مسکن مددجویی

(چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۳:۲۱

800 واحد مسکن مددجویی در مناطق محروم برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت کمیته امداد، سپاه فتح استان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و همکاری ادارات استان در سال جاری ساخته می‌شود.

جلسه امضاء و عملیاتی شدن تفاهم‌نامه همکاری در ساخت واحدهای مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با حضور فرمانده سپاه فتح استان و مدیرکل کمیته امداد برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، ضمن اشاره به تفاهم‌نامه میان این نهاد و سپاه فتح استان گفت: 800 واحد مسکن مددجویی با مشارکت سپاه و بنیاد برکت برای مددجویان مناطق محروم با ضریب 7 و 8 ساخته می‌شود .
وی بابیان اینکه برای ساخت این واحدهای مسکونی 28میلیارد تومان هزینه می‌شود افزود: قرار بر این است که فاز اول در مناطق سردسیری استان اجرا شود و برای انجام این پروژه باید سرعت کار را بالا ببریم.
محبی به نظارت بر حسن انجام کار، استحکام و زیبایی منازل مسکونی و لزوم مشارکت دستگاه‌ها و حمایت خیران در این امر خیر تأکید کرد.
وی احداث مسکن، ایجاد اشتغال، استفاده از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی، همکاری در برگزاری جشن‌های ملی و ارائه خدمات بهداشتی به مددجویان را ازجمله محور‌های این تفاهم‌نامه با سپاه پاسداران اعلام کرد.
سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه، با اشاره به اینکه محرومیت‌زدایی در دستور کار سپاه قرار دارد و آنچه در توان دارد در این مسیر به کار می‌گیرد، گفت: هدف ما این است که با عزم و اراده‌ای جهادی بتوانیم قدم خیری در زمینه محرومیت‌زدایی و حل مشکل محرومان و نیازمندان برداریم.
وی به امضای تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد کشور و سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: در این تفاهم‌نامه مقرر شد 10 هزار مسکن برای مددجویان کمیته امداد در کشور احداث شود که سهم کهگیلویه و بویراحمد 800 واحد است.
سردار بوعلی با اشاره به اینکه وظیفه سپاه این است که در شرایط بحرانی با تمام امکانات در کنار مردم باشد، افزود: طرح محرومیت‌زدایی و احداث منازل مسکونی برای مددجویان نیازمند یکی از اقدامات ارزشمند سپاه است و این کار باید با نگاه مقدس و خیرخواهانه انجام گیرد.
 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به‌سرعت بالا ،کیفیت و دقت جهت اتمام واحد‌ها تا پایان اسفندماه سال جاری تأکید کرد و گفت: این فرصت می‌تواند زمینه برای جذب بیشتر سال‌های آینده و کمک به افراد نیازمند دیگر باشد و ان‌شاءالله که بتوانیم کاری ارزشمند به ثمر برسانیم.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۴۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید