دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۲۸۸۰
گزارشگر : ۹۴
در سه‌ماهه نخست سال جاری محقق شد

پرداخت 588 میلیون تومان حق بیمه اجتماعی مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۵۵

588 میلیون تومان برای حق بیمه زنان سرپرست خانوار شهری و مجریان طرح‌های اشتغال مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سه‌ماهه نخست سال جاری پرداخت شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از عملکرد این نهاد در خصوص بیمه تأمین اجتماعی در سه‌ماهه سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نظری، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه یکی از راهکارهای مناسب این نهاد برای توانمندسازی مددجویان، بهره‌مندی آن‌ها از بیمه‌ تأمین اجتماعی است، گفت: 588 میلیون تومان برای حق بیمه مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه نخست سال جاری به شعب تأمین اجتماعی پرداخت شد.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد مددجویان خود را در دو سرفصل زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می‌دهد، گفت: مددجویان مشمول این طرح هزار و 563 نفر است که از این تعداد، 769 نفر زنان سرپرست خانوار و 794 نفر مجریان طرح‌های اشتغال هستند.
نظری هدف از اجرای طرح بیمه تأمین اجتماعی را تلاش در خصوص توانمندی و ارتقاء سطح اعتمادبه‌نفس، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی آنان اعلام و بیان کرد: مددجویان مشمول این طرح از مزایای ازکارافتادگی، بازنشستگی، فرانشیز درمانی و سایر موارد بهره‌مند می‌شوند.
وی یادآور شد: سال گذشته دو میلیارد تومان برای حق بیمه هزار و 589 نفر از مددجویان به تأمین اجتماعی پرداخت شد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۷۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید