دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۳۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۲۹۱۱
گزارشگر : ۹۴
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

اهداء 423 کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد

(پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۳۰

423 مورد کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه بااعتبار 901 میلیون تومان به زوج‌های در آستانه ازدواج تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سه‌ماهه نخست سال جاری پرداخت شد.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه دیدار با چند خانواده مددجو، به تشریح عملکرد این نهاد در خصوص کمک به ازدواج جوانان تحت حمایت در سه‌ماهه نخست سال جاری پرداخت.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، بابیان اینکه یکی از اقدامات مؤثر کمیته امداد در خصوص حفظ بنیان خانواده پرداخت کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان است، گفت: در این زمینه 423 مورد کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه بااعتبار 901 میلیون تومان به زوج‌های در آستانه ازدواج در سال جاری پرداخت شد.
محبی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی با توجه به هزینه‌های سرسام‌آور ازدواج، کمیته امداد راه را برای ازدواج آسان مددجویان هموار کرده، افزود: در این خصوص 144 مورد جهیزیه بااعتبار 483 میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت پرداخت‌شده است.
وی به 279 مورد هدیه به داماد در سه‌ماهه نخست سال جاری اشاره و بیان کرد: در این خصوص 418 میلیون تومان هزینه شده است. 
محبی با اشاره به اینکه طرح کوثر به‌منظور تهیه لوازم ضروری زندگی و کمک‌هزینه ازدواج برای نوعروسان مددجوی کمیته امداد اجرا می‌شود، گفت: خیران و افراد نیکوکار می‌توانند با مشارکت در این طرح یاریگر کمیته امداد در زمینه کمک به ازدواج آسان مددجویان باشند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۷۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید