دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۰۸:۱۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۴۰۹۴
گزارشگر : ۹۴
معاون حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد

پرداخت 295 میلیون تومان هزینه کتب درسی دانش آموزان مددجو

(شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷) ۰۸:۱۳

295 میلیون و883هزار تومان بابت هزینه کتب درسی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در آستانه سال تحصیلی جدید پرداخت شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از پرداخت کمک‌هزینه به دانش آموزان در سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نظری معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و 711دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند. 
وی بابیان اینکه پرداخت کمک‌هزینه‌ تحصیلی یکی از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد برای دانش‌آموزان مددجو است، افزود: در این زمینه 295 میلیون و883هزار تومان بابت هزینه کتب درسی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در آستانه سال تحصیلی جدید پرداخت شد.
نظری اهداء لوازم‌التحریر و پوشاک را از دیگر اقدامات برای دانش آموزان اعلام و بیان کرد: به همین منظور 388 میلیون و 612 هزار  جهت خرید نوشت‌افزار و بسته فرهنگی برای دانش آموزان مددجو اختصاص‌یافته است.
وی به برگزاری جشن عاطفه‌ها در آستانه بازگشایی مدارس باهدف ترویج فرهنگ انفاق و احسان در جامعه و کمک به دانش آموزان نیازمند اشاره و بیان کرد: مرحله اول جشن عاطفه‌ها پانزدهم شهریورماه برگزار شد و مرحله دوم آن یازدهم مهرماه در تمامی مدارس استان برگزار می‌شود.
نظری در پایان یادآور شد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۰۱۱۱۵۸۵۳۵۲۰۰۱ بانک ملی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۶۷۲۰  واریز و یا از طریق سامانه پیامکی #3*5*074*8877* جهت کمک به دانش آموزان نیازمند اهداء کنند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۷۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید