دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۴۱۸۹
گزارشگر : ۹۴
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد

ارائه 849 فعالیت عمرانی به مددجویان زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمدی

(دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۵

849 مورد فعالیت عمرانی ازجمله ساخت و بازسازی و تعمیرات مسکن مددجویی به مددجویان زلزله‌زده تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به منظور تسریع در ساخت و تعمیر منازل خسارت دیده مددجویان  زلزله زده با مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار کرد. 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرید محبی، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، بابیان اینکه به‌منظور حمایت از منازل خسارت‌دیده مددجویان در زلزله‌های امسال در استان، 849 مورد فعالیت عمرانی ازجمله ساخت و بازسازی و تعمیرات مسکن مددجویی به آن‌ها ارائه می‌شود، گفت: در این زمینه 163 واحد از منازل خسارت‌دیده قابل تعمیر و سکونت نیستند و باید تخریب و بازسازی شوند.
وی تصریح کرد: به‌منظور بازسازی منازل شهری 40 میلیون تومان تسهیلات و شش میلیون تومان به‌صورت بلاعوض توسط بنیاد مسکن در نظر گرفته‌شده و این مبلغ برای منازل روستایی 30 میلیون تومان تسهیلات و پنج میلیون تومان بلاعوض است.
محبی در خصوص تعمیرات منازل خسارت‌دیده گفت: 686 واحد زلزله‌زده تعمیراتی هستند که تا سقف 12 میلیون تومان تسهیلات برای تعمیر به مددجویان پرداخت می‌شود.
ابراهیم فرزانه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این نشست گفت: در خصوص پرداخت تسهیلات برای کمک به بازسازی و تعمیر منازل خسارت‌دیده مددجویان در زلزله‌های اخیر در استان آماده هرگونه همکاری با کمیته امداد هستیم.
وی بابیان اینکه در زمینه بازپرداخت تسهیلات، به‌صورت سفته زنجیره‌ای توسط خود مددجویان ضمانت می‌شود، تصریح کرد: کارشناسی در خصوص ساخت منازل زلزله‌زده مددجویی صد درصد رایگان و از طریق ناظران بنیاد مسکن انجام می‌شود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید