جزییات خبر

شنبه / ۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۵۸۹۰
گزارشگر : ۹۴
​مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد؛

ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به 1261 مددجو

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۳۰

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزار و 261 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در 9 ماهه سال جاری از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری بابیان اینکه ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باهدف توانمندسازی مددجویان و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان برگزار می‌شود، گفت: در 9ماهه سال جاری 1261 مددجوی تحت حمایت این نهاد از دوره‌های آموزشی و مهارت‌های فنی و حرفه‌ای با هزینه 256 میلیون تومان بهره‌مند شدند.
وی با اشاره به اینکه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در زمینه‌های پایدارسازی مشاغل و توسعه‌ي طرح‌ها، مهارت‌آموزی و آموزش‌های مقدماتی در زمینه کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار برگزار می‌شود، افزود: مددجویان با شرکت در دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای و کسب مهارت شغلی می‌توانند برای خود شغل ایجاد کرده و در مسیر خودکفایی گام بردارند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه ایجاد اشتغال برای مددجویان موردحمایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار و در دستور کار این نهاد است، خاطرنشان کرد: مددجویان آموزش‌دیده پس از کسب مهارت‌های لازم و دریافت گواهی‌نامه فنی و حرفه‌ای، می‌توانند از تسهیلات اشتغال‌زایی این نهاد برای ایجاد شغل مناسب بهره‌مند شوند.
مبشری به‌کارگیری مددجویان از طریق مراکز کاریابی را یکی از برنامه‌های حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بیان کرد و گفت: در این زمینه 96نفر از مددجویان این نهاد بااعتبار 67 میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کار شدند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید