جزییات خبر

یکشنبه / ۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۷
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۹۸۴۵
گزارشگر : ۹۴
​رئیس روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

صندوق امداد ولایت کمیته امداد درگاه مطمئن سپرده‌گذاری قرض‌الحسنه

(یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۲۷

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد درگاه مطمئنی برای سپرده‌گذاری قرض‌الحسنه خیران و نیکوکاران است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه احادیث متعددی در خصوص قرض‌الحسنه و ثواب‌های متواتر به آن از ائمه معصومین(ع) بیان‌شده است، افزود: به نقل از پیامبر اکرم(ص) صدقه 10 حسنه و قرض‌الحسنه 18 حسنه دارد.
وی تصریح کرد: قرض‌الحسنه سنتی اسلامی است که اقتصاد را در خدمت عقیده قرار می‌دهد و تجلی‌گاه حاکمیت ارزش‌های اخلاقی و مبانی عقیدتی بر سودجویی‌های اقتصادی است.
مظاهری اظهار کرد: یکی از راهبردهای اساسی کمیته امداد تأسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است که از طریق این صندوق با همکاری رابطان و عاملان این نهاد در تعامل با خیران، سپرده‌های قرض‌الحسنه آنان بر اساس یک فرایند تعریف‌شده جذب و سپس از طریق این صندوق در قالب وام قرض‌الحسنه به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر واجد شرایط پرداخت می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد درگاه مطمئنی برای سپرده‌گذاری خیران و نیکوکاران است تا با سپرده‌گذاری در این صندوق کمیته امداد را در کمک‌رسانی به افراد نیازمند یاری رسانند.
مظاهری ضمن فراخوانی و دعوت از خیران، نیکوکاران، بازاریان، اصناف و همه مردم نیکوکار استان جهت مشارکت در این امر خداپسندانه و اجرای سنت الهی، اظهار کرد: هم‌اکنون مدیریت شعب صندوق امداد ولایت استان با 17 حوزه عاملیت در تمامی دفاتر کمیته امداد در استان فعالیت دارند و آماده همکاری با خیران و نیکوکاران جهت جذب سپرده آنان است.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید