جزییات خبر

شنبه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۸
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۶۹۹۵۴
گزارشگر : ۹۴
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد:

اعیاد قربان و غدیر ظرفیت مناسبی برای جلب مشارکت‌های مردمی است

(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۱۸

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعیاد قربان و غدیر ظرفیت مناسبی برای بصیرت‌افزایی و جلب مشارکت‌های مردمی در تامین سبد معیشتی نیازمندان است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری در جلسه ستاد بزرگداشت اعیاد قربان و غدیر گرفت: اعیاد غدیر و قربان از اعیاد بزرگ الهی و ظرفیت مناسبی برای بصیرت افزایی و توسعه و جلب مشارکت‌های مردمی در زمینه کمک به نیازمندان و تأمین سبد معیشتی آنان است.
مبشری افزود: پیام اعیاد قربان و غدیر ولایت مداری، امام شناسی و جان‌نثاری درراه معبود است و ضرورت معرفت افزایی بصیرتی در دهه امامت و ولایت بسیار محسوس است.
وی به برنامه‌های کمیته امداد استان در دهه امامت و ولایت اشاره و بیان کرد: فضاسازی محیطی، ارتباط هوشمند با خیران، نیکوکاران و حامیان، تهیه سبد کالا، دریافت نذورات نقدی و کالایی، مسابقات فرهنگی، برپایی کاروان‌های زیارتی و استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری قربانی و اهداء جهیزیه از مهم‌ترین اقدامات این نهاد در این دهه مبارک است.
مبشری به راهبرد هم‌افزایی کمیته امداد استان با نیکوکاران در تأمین گوسفند نذری و گوشت قربانی اشاره کرد و افزود: هماهنگی‌های لازم با خیران و حجاج در این زمینه انجام‌گرفته است.
وی در پایان از نیکوکاران، خیران و حجاج دعوت کرد تا با اهداء نذورات و قربانی‌های خود به کمیته امداد، این نهاد را در زمینه کمک‌رسانی به نیازمندان یاری رسانند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید