جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۰۰۳۴
گزارشگر : ۹۴
در مسابقات قرآنی کشوری کمیته امداد محقق شد؛

کسب رتبه اول رشته‌های حفظ و قرائت توسط مددجویان کهگیلویه و بویراحمدی

(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۱۰

معاون امور فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه اول مسابقات قرآنی کشور در رشته‌های حفظ و قرائت و ترتیل توسط مددجویان این استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیدوار کاراندیش، معاون امور فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به کسب رتبه اول مسابقات قرآنی کشور توسط مددجویان استان، گفت: سومین دوره مسابقات کشوری قرآنی کمیته امداد با عنوان «رهپویان ولایت» در استان اصفهان برگزار شد که دو نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با کسب رتبه‌های برتر، مقام اول در دو رشته این مسابقات را به دست آوردند.
وی بابیان اینکه 12 نفر از مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مرحله کشوری این مسابقات راه‌یافته بودند، افزود: در مسابقات کشوری نیز صدیقه دیو رخش رتبه اول رشته حفظ 20 جزء و علیرضا دیانتی راد رتبه اول قرائت - ترتیل را کسب کردند.
کاراندیش با اشاره به اینکه آموزش قرآن، احکام و اخلاق اسلامی در اولویت برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد، گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد ترویج سبک زندگی اسلامی در بین خانوارهای تحت حمایت است و آموزش حفظ، قرائت و تفسیر قرآن در بین مددجویان در اولویت مباحث آموزشی کمیته امداد است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید