جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۴
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۰۰۳۷
گزارشگر : ۹۴

برگزاری نشست تخصصی کارگروه محرومیت‌زدایی کهگیلویه و بویراحمد

(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۳۴

نشست تخصصی کارگروه محرومیت‌زدایی کهگیلویه و بویراحمد به‌منظور بحث و بررسی پیرامون توسعه اشتغال پایدار در استان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگروه تخصصی محرومیت‌زدایی با حضور جمعی از اعضا هیئت‌علمی دانشگاه‌های آزاد، دولتی، علمی کاربردی و پارک علم و فن‌آوری استان در محل کمیته امداد برگزار شد.
وی افزود: این نشست متناسب باسیاست‌های جدید کمیته امداد در خصوص انجام تمهیدات لازم در زمینه توسعه اشتغال پایدار مشاغل نوین با بازدهی بالا و استفاده از تکنولوژی و تفکرات نوین تشکیل شد.
مبشری با طرح بیان رسالت کمیته امداد در حوزه اشتغال مولد، کارآفرینی و کاریابی گفت: ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت استارتاپ ها و کسب‌وکار نوین موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و اعضا آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در کاهش فقر و تولید اشتغال پایدار با کمیته امداد اعلام کردند.
وی ضمن اشاره به اینکه باید متولیان مرتبط با مشاغل و کسب و کار جدید و نوین در استان معرفی و پس از دسته‌بندی زمینه و بستر ارتباط آنان با کمیته امداد فراهم شود، گفت: بسترهای لازم جهت مشاغل جدید از جمله تولید انرژی خورشیدی، کاشت گیاهان دارویی و پرورش دام بر اساس ظرفیت‌های دانش‌بنیان با همکاری کارگروه تخصصی و بسترهای موجود در استان در دستور کار کمیته امداد استان قرار دارد. 
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید