جزییات خبر

شنبه / ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۰۱۹۴
گزارشگر : ۹۴

خدمات درمانی رایگان در منطقه محروم رودریش کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد

(شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۰۶

با مشارکت کمیته امداد و بسیج جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خدمات درمانی و دارویی رایگان به منطقه محروم رودریش از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه ارائه شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ادامه خدمت‌رسانی به جامعه هدف، امدادگران کمیته امداد استان با همراهی تیم بسیج جامعه پزشکی در قالب پزشک عمومی، متخصص کودکان، ماما، پرستار و مشاور به منطقه محروم رودریش از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کردند.
وی با اشاره به اینکه تیم پزشکی در این سفر، موفق به ارائه خدمت به بیش از 120 نفر از مددجویان شد، افزود: این خدمات در قالب معاینه، توزیع دارو، خدمات پزشکی، دندانپزشکی، مامایی و مشاوره‌های پزشکی رایگان برای مردم این منطقه ارائه شد.
مبشری تأکید کرد: رسیدگی به وضعیت بهداشت، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها در بین مددجویان تحت حمایت یکی از اهداف مهم کمیته امداد استان است.
شایسته ذکر است در این سفر، ضمن بررسی مشکلات و نیازمندی‌های مددجویان روستای رودریش دیشموک، سبدهای کالایی بین مددجویان و سایر اقشار آسیب‌پذیر در این روستا توزیع شد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۷۶۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید