جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۷
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۷۸۶
گزارشگر : ۹۴
با مشارکت غیرحضوری در جشن نیکوکاری؛

عید را به خانه‌های نیازمندان ببریم

(چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۱۷

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مردم خیر و نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا با مشارکت غیرحضوری در جشن نیکوکاری از طریق درگاه‌های الکترونیکی عید را مهمان خانه‌های نیازمندان کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، در مصاحبه با صداوسیمای مرکز استان گفت: 14 اسفند سالروز تأسیس کمیته امداد به دستور امام راحل برای یاری نیازمندان و محرومان جامعه است.
وی افزود: هرساله به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد و پایان سال و با توجه به نزدیک شدن به عید کمیته امداد جشن نیکوکاری را برای کمک به مددجویان این نهاد برگزار می‌کند.
مبشری تصریح کرد: کمیته امداد هرساله با راه‌اندازی پایگاه‌های ثابت و سیار جشن نیکوکاری در استان و در مدارس کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم را برای نیازمندان دریافت می‌کرد.
وی ادامه داد: امسال با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور و در استان پایگاه‌های جشن نیکوکاری را نخواهیم داشت ولی با توجه به اینکه نیازمندان زیادی چشم‌انتظارند که به آنان کمک کنیم از مردم نیکوکار استان دعوت می‌کنیم که به‌صورت غیرحضوری ما را یاری کنند.
مبشری با اشاره به اینکه  تاکنون در خصوص جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال یک میلیارد و 353 میلیون تومان جمع‌آوری‌شده است، گفت: شماره‌حساب 0111585349004 بانک ملی و شماره کارت 6037997599038941 یکی از راه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد افزود: شماره‌گیری کد #074*۸۸۷۷*، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، مراجعه به تارنمای emdad.ir  و منوی مشارکت، ارسال عدد 110 به شماره 8877 و دانلود نرم‌افزار سکه و سنا از کافه بازار از مهم‌ترین درگاه‌های الکترونیکی جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری امسال است.
مبشری تصریح کرد: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان نیز آماده دریافت کمک‌های غیرنقدی مردم خیر و نیکوکار است.
وی بابیان اینکه در نظر داریم 3در آستانه عید امسال 30 هزار بسته به 30 هزار خانوار نیازمند تحت حمایت در کهگیلویه و بویراحمد اهداء کنیم، گفت: یک‌بار دیگر از مردم نوع‌دوست استان دعوت می‌کنیم تا با مشارکت غیرحضوری خود در جشن نیکوکاری امسال همانند سال‌های گذشته یاریگر نیازمندان این نهاد باشند و با مشارکت همگانی بتوانیم عید را به خانه‌های نیازمندان ببریم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید