جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۹۰۹
گزارشگر : ۹۴
به‌منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا؛

500 میلیون تومان به بیماران خاص و صعب‌العلاج کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۰۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 500 میلیون تومان به‌منظور تهیه اقلام بهداشتی بیماران خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت این نهاد به‌منظور پیشگیری از بیماری کرونا اختصاص یافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خداخواست روحیانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، به‌منظور حمایت از مددجویان تحت حمایت، 500 میلیون تومان جهت تهیه اقلام بهداشتی به خانواده‌های بیماران صعب‌العلاج و خاص، سالمندان و زنان باردار این نهاد اختصاص یافت.
وی بیان کرد: از میزان مبلغ پرداخت‌شده بابت خرید اقلام بهداشتی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا، 305 میلیون و 970 هزار تومان آن به 4371 نفر از سالمندان تحت حمایت این نهاد اختصاص یافت.
روحیانی هزار بیمار صعب‌العلاج و خاص تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را قشر دیگر مشمول دریافت مبلغ کمک‌هزینه خرید اقلام بهداشتی عنوان کرد و افزود: در این زمینه 150 میلیون تومان هزینه شده است.
وی 306 نفر از مادران باردار و شیرده را دیگر قشر مددجوی مشمول کمک‌هزینه خرید اقلام بهداشتی دانست و گفت: در این خصوص به 306 مادر باردار و شیرده 45 میلیون و 900 هزار تومان پرداخت شد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ضمن تأکید بر لزوم توجه مددجویان تحت حمایت به پیام‌های بهداشتی از وزارت بهداشت و سامانه کمیته امداد، گفت: 26 خدمت این نهاد در سرفصل‌های متنوع به‌صورت الکترونیک به مددجویان ارائه می‌شود. 
روحیانی تأکید کرد: از مددجویان تقاضا داریم که به‌منظور رعایت بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در بین خانواده‌ها با ورود به سایت الکترونیکی e.emdad.ir نسبت به ثبت درخواست خود در موضوعات مطرح‌شده به‌صورت غیرحضوری اقدام و از هرگونه مراجعه حضوری پرهیز کنند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید