جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۸
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۹۴۰
گزارشگر : ۹۴
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد؛

مشارکت دو میلیارد تومانی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در جشن نیکوکاری

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۲۸

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در جشن نیکوکاری امسال تاکنون دو میلیارد و 211 میلیون تومان مشارکت کرده‌اند.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از مردم استان در زمینه مشارکت در امر خیر و کمک به نیازمندان، گفت: مردم نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد در هفته احسان و نیکوکاری تاکنون دو میلیارد و 211 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای اهدا به نیازمندان کمک کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: از کل کمک‌های جمع‌آوری‌شده 391 میلیون تومان نقد و مابقی کمک‌های کالایی شامل پوشاک لوازم خانه و سبد غذایی بوده است.
مبشری با اشاره به شعار جشن نیکوکاری امسال«عید را به خانه‌هایشان ببریم» گفت: جشن نیکوکاری امسال، به دلیل شیوع ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت مردم، به‌صورت غیرحضوری و به روش‌های پرداخت الکترونیکی برگزار شد. 
وی خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده در آستانه سال نو با توجه به اولویت‌بندی بین گروه‌های محروم و نیازمند  تحت حمایت توزیع خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد  با اعلام اینکه ادارات کمیته امداد تا پایان سال و ایام نوروز آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران  هستند، افزود: مردم برای دستگیری از خانوارهای بی‌بضاعت می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با مراجعه به سایتemdad.ir  و یا از طریق شماره‌گیری سامانه گیری #۰۷4*۱*۷۷۸۸* وجه موردنظر خود را پرداخت نمایند تا در ایام پایانی سال بتوانیم شادی را مهمان خانواده‌های فقرا و نیازمندان کنیم.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید