جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۹۴۷
گزارشگر : ۹۴
در روزهای پایانی سال98؛

از خبرنگاران فعال در عرصه اطلاع‌رسانی اخبار کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۵۳

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در روزهای پایانی سال جاری از خبرنگاران فعال در عرصه اطلاع‌رسانی اخبار و گزارش‌های این نهاد تقدیر شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی صحیح و به‌موقع باعث شفاف‌سازی و اعتماد مردم می‌شود، گفت: خبرنگاران به‌عنوان خیران رسانه‌ای نقش اساسی در ترویج فرهنگ احسان ، انفاق و نیکوکاری دارند.و نقش رسانه در ارتقاء شاخص های توسعه، گسترش فرهنگ کار، اعتمادسازی مردم نسبت به کمیته امداد و کاهش فقر بسیار مؤثر است.
وی بابیان اینکه رویکرد تعاملی مطلوبی بین کمیته امداد با اصحاب رسانه حاکم است که این نشان‌دهنده نوع نگاه و اعتقاد این نهاد با تلاش گران عرصه اطلاع‌رسانی است، افزود: خبرنگاران می‌توانند در انتقال پیام‌ها و مفاهیم کمک به کمیته امداد بخصوص در حوزه آسیب‌شناسی یار و مددکار این نهاد باشند.
مظاهری تأکید کرد: خبرنگاران همواره در بحران‌ها در کنار امدادگران بوده و با اخبار و اطلاعاتی که از مناطق محروم منتشر می‌کنند، کمک‌رسان این نهاد در توزیع خدمات به نیازمندان هستند.
وی با تأکید بر رسالت خبرنگاران در تنویر افکار عمومی ادامه داد: کمیته امداد از نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خبرنگاران استقبال می‌کند و خبرنگاران باید حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی را مرجعی بدانند که ورود به آن برای انتقال مشکلات و آسیب‌های جامعه هدف لازم است.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب رسانه های استانی و تعدادی از مطبوعات ملی با کمیته امداد، گفت: رسانه های وابسته به جهاد دانشگاهی ار جمله ایکنا، ایسنا و همچنین آوای رودکوف و راک نیوز بیشترین همکاری را در سال جاری با این نهاد داشته‌اند و به‌طورکلی جراید، سایت‌ها و خبرگزاری‌های استان همکاری بسیار خوبی با این نهاد در زمینه انعکاس اخبار و گزارشات کمیته امداد داشته‌اند.
مظاهری تصریح کرد: این نهاد، در این روزهای پایانی سال، از خبرنگارانی که بیشترین همکاری را با این نهاد در سال 98 داشته‌اند تقدیر به عمل آورد. 
شایسته ذکر است؛ چندین روزنامه محلی و کشوری، هفته‌نامه، سایت خبری و خبرگزاری رسمی با کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد همکاری دارند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱,۰۶۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید