جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۳
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۳۹۶۹
گزارشگر : ۹۴

160 مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد صاحب‌خانه شدند

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۳

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 160 واحد مسکن مهر با مشارکت اداره راه و شهرسازی استان برای مددجویان این نهاد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد برای مددجویان تحت حمایت، ایجاد سرپناهی امن برای آنان است، گفت: 160 مددجوی تحت حمایت این نهاد با مشارکت اداره راه و شهرسازی از طریق مسکن مهر صاحب خانه شدند.
مبشری اعتبار هزینه شده برای هر مسکن را 61 میلیون تومان عنوان و بیان کرد: در مجموع 9 میلیارد و 760 میلیون تومان برای این مسکن ها هزینه شده که از این مبلغ سه میلیارد و 360 میلیون تومان آن به صورت بلاعوض از طریق کمیته امداد و مابقی تسهیلاتی است که اداره راه و شهرسازی پرداخت کرده است.
وی تصریح کرد: یک میلیارد و 387 میلیون تومان به تازگی برای ساخت و تکمیل مسکن های مهر مددجویی پرداخت شد.
مبشری اظهار کرد: در سال جاری2108 مورد خدمات عمرانی با اعتبار 15 میلیارد و 709 میلیون تومان تا آخر بهمن ماه برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد افزود: 580 مورد تعمیرات، 129 واحد احداث مسکن روستایی، خرید و ساخت 62 واحد شهری، احداث 222 مورد سرویس بهداشتی و تکمیل 32 مورد واحدهای نیمه‌تمام شهری و روستایی، 222 مورد تعمیرات منازل سیل زده، 29 مورد احداث برای سیل زدگان و 830 مورد لوله کشی گاز تومان از مهمترین اقدامات انجام شده برای مددجویان است.
 انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۸۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید