جزییات خبر

یکشنبه / ۳۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۹۲۷۰
گزارشگر : ۹۴

حکم مدیریت مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد

(یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۰:۱۵

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان گفت: حکم مدیریت مدیر کل کمیته امداد استان به مدت دو سال دیگر تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد  کهگیلویه و بویراحمد گفت: با حکم رئیس کمیته امداد کشور، حکم مدیریت قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد استان به مدت دو سال دیگر تمدید شد.
مظاهری تصریح کرد:  این حکم درتاریخ 29 آذرماه، با امضای سید مرتضی  بختیاری رییس کمیته امداد کشور صادر و به استان ابلاغ شد.
وی افزود: درمتن حکم ابلاغی آمده است : انتظار می رود باعنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی در بیانیه گام دوم انقلاب و تحولات مورد نظر هیأت امناء، باعزمی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه باروحیه انقلابی و ارزشی و جهادی، دانش گرایی و تحول، خواهی قانون گرایی و انضباط اداری و استفاده بهینه از منابع و پرهیز از تجملات و هرگونه اسراف و تجمل گرایی و توجه دقیق به استفاده صحیح از بیت المال و توکل به قدرت ذات لایزال الهی برای رسیدن به اهداف نورانی تشکیلاتی نهاد انقلابی امداد گام های اساسی بردارید.
مظاهری ضمن تبریک تمدید حکم مدیریت مدیرکل جهادی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: توجه به نیازمندان و محرومان رسالت بزرگی است که بر دوش کمیته امداد قرار دارد و ما امدادگران با استفاده از تمام طرفیت‌های موجود در استان برای کمک به محرومان و افراد نیازمند، تمام تلاش خود را به کار می بندیم.
شایسته ذکر است قباد مبشری در آذرماه سال 1397 با حکم رئیس کمیته امداد کشور، به سمت مدیرکلی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
انتهای پیام .

تعداد بازدید : ۴۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید