جزییات خبر

شنبه / ۶ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۹۴۰۰
گزارشگر : ۹۴
در نه‌ماهه سال جاری محقق شد؛

پرداخت 6743 مورد تسهیلات به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

(شنبه ۶ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۴۵

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در نه‌ماهه گذشته سال جاری 6743 مورد تسهیلات خودکفایی و حمایتی از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان به مددجویان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهره‌گیری و فرهنگ‌سازی جـهت توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه و استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران در زمینه دستگیری از نیازمندان همواره موردتوجه جدی مدیران کمیته امداد است.
وی تصریح کرد: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت باهدف گسـترش فرهنگ یاری‌رساندن به نیازمندان جامعه و در نگاهی وسیع‌تر گره‌گشایی از نیازمندی‌های مردم محروم جامعه، راه‌اندازی شده است.
مبشری بابیان اینکه از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری 6743 مورد تسهیلات پرداخت‌شده است، گفت: تسهیلات پرداخت‌شده در این خصوص بیش از 38میلیارد تومان است.
وی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان تحـت حـمایت برای مواردی چـون پرداخت هزینه‌های درمـانی، تحـصیلی و معـیشتی سبب حفظ عزت‌نفس و افزایش امنیت روانی آنان می‌شود، اظهار کرد: از محل اعتبارات این صندوق در سال جاری 6500 مورد تسهیلات حمایتی در قالب تسهیلات کارگشایی، حوزه مسکن، ودیعه مسکن، فرهنگی و آموزش به مددجویان بااعتبار 33 میلیارد و 469 میلیون تومان در سال جاری پرداخت شد.  
مبشری به پرداخت چهار میلیارد و 559 میلیون تومان تسهیلات در بخش اشتغال و خودکفایی به مددجویان در نه‌ماهه سال جاری اشاره و بیان کرد: با پرداخت این تسهیلات 243 مورد طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان این نهاد اجراشده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: سرمایه‌گذاری خیران در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در رفع فقر و محرومیت از استان و یاری نیازمندان بسیار تأثیرگذار است به همین منظور از دستگاه‌های مختلف و مردم خیر هم استانی می‌خواهیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق یاری گر نیازمندان این نهاد باشند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید