جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۵
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۹۶۶۶
گزارشگر : ۹۴
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد؛

1213 یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد بدون حامی هستند

(چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۳۵

مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1213 یتیم و فرزند محسنین در کهگیلویه و بویراحمد بدون حامی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، نشست پویش ایران مهربان با عنوان هر کارمند حامی یک یتیم در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، با اشاره به اینکه طرح ایران مهربان از سال گذشته در کمیته امداد شروع شده است، گفت: در حاضر 1154 فرزند محسنین و 59 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان بدون حامی هستند.
وی با اشاره به اینکه 80 درصد حامیان ایتام در استان کهگیلویه و بویراحمد برون استانی هستند، افزود: 11 میلیارد و 621 میلیون تومان توسط حامیان نیکوکار در سال جاری به ایتام نیازمند کمک شده است.
مبشری تصریح کرد: سرانه پرداختی به ایتام 406 هزار تومان است که این مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 180 هزار تومان بوده است رشد قابل توجهی کرده است و ما باید تلاش کنیم که این مبلغ به 700 هزار تومان برسد.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز طرح پویش ایران مهربان تاکنون 2360 نفر ثبت نام کرده اند که 1737 نفر پرداختی به ایتام داشته اند که از این تعداد 207 نفر کارمند بوده و مابقی از سایر اقشار و اصناف بوده اند.
مبشری تأکید کرد: انتظار داریم کارکنان دستگاههای اجرایی دست ما را بگیرند و با مشارکت در این طرح یاریگر نیازمندان و به خصوص ایتام کمیته امداد باشند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه یکی از شفاف ترین طرحهای کمیته امداد، موضوع ایتام است، گفت: هیچگونه ابهامی در این طرح وجود ندارد و سایت ekram.ir کاملاً واضح است و همه می توانند آن را رصد کنند.
مبشری یادآور شد: مردم و نیکوکاران کهگیلویه و بویراحمد می ‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۷۴*۸۸۷۷* از طریق گوشی تلفن همراه، نام نویسی در سامانه ‌های اکرام ایتام و محسنین یا مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان برای حامی شدن و کمک به ایتام و فرزندان محسنین زیر پوشش این نهاد حمایتی اقدام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید